... aby natychmiast otrzymać materiały wpisz się na listę

Zmniejsz koszty firmy i przenieś ją do Anglii!

Dzięki rabatom (abonament 0 zł) Twoja szczędność roczna będzie wynosić 16 200zł!

Nie licz na emeryturę z ZUS. Sam zadbaj o swoją przyszłość!

Dzięki rabatom (abonament 0 zł) Twoja szczędność roczna będzie wynosić 16 200zł!

Newsletter

Aby natychmiast otrzymać materiały dot. optymalizacji podaj swój mail i imię.

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?


A A A


mały zus - niski zus tylko z DEZI.PL

Składki ZUS cały czas rosną.
Dzięki nam uwolnisz ponad 16 000 zł na rozwój firmy, potrzeby własne lub inwestycje

Dzięki nam możesz optymalnie zarzadzać kosztami
ubezpieczeń społecznych w swojej firmie.

Newslettery

 

Aby w 5 minut i bezpłatnie otrzymać druki, zapoznać się z podstawami prawnymi i legalnie płacić mały ZUS!

kliknij tu aby otrzymywać newsletter


Najczęściej czytane newslettery


Wszyscy którzy są zainteresowani krótką historią korespondencji z koordynatorami i klientami mogą tutaj przeczytać najciekawsze maile wysyłane w postaci newslettera... trochę dla motywacji a trochę dla informacji. Każdemu przyda się mała wiedza , każdy ma szansę jeszcze do niej wrócić i być może skorzystać z zawartych poniżej treści...

 

Możesz teraz  przeczytać kilka najpopularniejszych informacji pobierając je - kliknij i pobierz

 

Przewodniczący Rady Nadzorczej ZUS:

"Agresję wielu z Was wywołały moje słowa, żeby nie liczyć na emerytury z ZUS.[...]politykom udało się wam wmówić, że jesteście "ubezpieczeni", płacicie "składki" [...]. Tymczasem w ZUS-ie nie ma wogóle żadnych pieniędzy[...]"

"Fakt" zapowiada katastrofę: ponad 10 milionów ludzi, którzy w 2015 roku będą klientami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, zostanie bez pieniędzy. Gazeta twierdzi, że ten zbiurokratyzowany moloch, który już teraz ściąga ogromne składki, wypłacając w zamian głodowe świadczenia, za 9 lat zostanie zupełnym bankrutem. "Fakt" powołuje się na szefa Rady Nadzorczej ZUS Roberta Gwiazdowskiego, który mówi, że w 2015 roku jego firmie grozi poważny kryzys finansowy. Istnieje ryzyko, że nie będzie z czego wypłacać pieniędzy emerytom. Są tego przynajmniej dwie przyczyny, twierdzi "Fakt". Pierwsza to taka, że obecnie płacone składki tylko w teorii wędrują na indywidualne konta przyszłych emerytów. W praktyce te pieniądze przejadają obecni klienci ZUS. A druga, to fakt, że w 2015 roku na emeryturę przejdzie pierwszy powojenny wyż demograficzny i liczba emerytów wzrośnie o 60 proc. Sytuację miał ratować Fundusz Rezerwy Demograficznej. Okazał się on jednak - jak określa "Fakt" - gigantyczną klapą. Do 2009 roku miał dysponować ok. 20 mld złotych. Jak dotąd zgromadził zaledwie 1,5 mld. Co radzi Gwiazdowski? - oszczędzać na czarną godzinę. Człowiek, który przez 40 lat będzie odkładał 150 zł miesięcznie uciuła w tym czasie ponad pół mln zł i nie będzie musiał się oglądać na ZUS - czytamy w teście "ZUS zbankrutuje za 9 lat"

źródło: WPROST https://www.wprost.pl/ar/?O=97260


LIST OTWARTY DO UBEZPIECZONYCH W ZUS

 

Pana
Roberta Andrzeja Gwiazdowskiego,
Przewodniczącego Rady Nadzorczej ZUS

 

Drodzy Ubezpieczeni,

Agresję wielu z Was wywołały moje słowa, żeby nie liczyć na emerytury z ZUS. Jest ona o tyle zrozumiała, że politykom udało się wam wmówić, że jesteście "ubezpieczeni", płacicie "składki" i w ten sposób "oszczędzacie" na własne emerytury. Tymczasem Wasze pieniążki, które co miesiąc pod przymusem i groźbą kary pozbawienia wolności, są Wam pobierane pod mylącą nazwą "składki ubezpieczeniowej" są po prostu ordynarnym podatkiem docelowym, przeznaczonym prawie w całości nie na Wasze przyszłe emerytury, tylko na wypłatę świadczeń dla aktualnie je otrzymujących emerytów i rencistów. W związku z Tym w ZUS-ie nie ma w ogóle żadnych pieniędzy. Nie ma ich też w OFE. Nie mogą one inwestować za granicą. Nie mogą też kupować nieruchomości w Polsce. Dlatego na wzroście cen polskich nieruchomości zarabiają emeryci holenderscy i niemieccy, bo ich fundusze emerytalne mogą inwestować bezpośrednio w nieruchomości w Polsce i właśnie to robią. Tymczasem 60% środków, które ZUS przekazuje do OFE, lokują one w "bezpiecznych" i "dobrze oprocentowanych" obligacjach skarbowych. A Skarb Państwa przekazuje je... z powrotem do ZUS, żeby starczyło na dzisiejsze wypłaty. A i tak nie starcza, więc ZUS zaciąga kredyt komercyjny w bankach!!! A skąd będą pieniądze na spłatę tych kredytów i na wykup obligacji??? Wy je zapłacicie moi drodzy ubezpieczeni i Wasze dziatki (o ile oczywiście zdecydujecie się je spłodzić) w postaci wyższych podatków w przyszłości. Bo skąd Skarb Państwa weźmie pieniądze na wykup tych "ubezpieczonych" podatników je weźmie. Zapłacicie więc odsetki od swoich własnych pieniędzy, które dziś są Wam odbierane na "ubezpieczenie". System państwowych ubezpieczeń emerytalnych to, jak pisał zmarły przed kilkoma dniami Milton Friedman, "łańcuszek świętego Antoniego". Płacimy dziś na emerytury naszych dziadków oi rodziców w nadziei, że nasze dzieci i wnuki będą płaciły na nasze. Problem tylko w tym, że dzieci robimy coraz mniej - no bo przecież na swoje emerytury właśnie "oszczędzamy" w ZUS i w OFE/ Więc po co nam dzieci? Nie mamy zresztą dużo pieniędzy na ich utrzymanie, bo przecież połowę wynagrodzenia zabiera nam... ZUS!!! A te, które w przypływie nierozwagi spłodziliśmy, posłuchały, zdaje się rady Pana Prezydenta i "spieprzają" do Londynu. I tak sobie myślę, że ktoś musiał to wam uświadomić. Już w 1999 roku, jak zaczynała się reforma emerytalna, Krzysztof Dzierżawski napisał o reformie artykuł: "Fakty. Mity. Sofizmaty."" Nie było jednak wówczas zbyt wielu chętnych, żeby go opublikować. Nic dziwnego! OFE wydawały wówczas 2 miliardy złotych na reklamę palm, pod którymi będą wypoczywali emeryci, jak się do nich zapiszą. Dziś już wiadomo, że to była tapeta na ścianie, a nie żadne Hawaje.

źródło: blog Roberta Andrzeja Gwiazdowskiego: https://www.blog.gwiazdowski.pl/index.php?subcontent=1&id=21


przeczytaj! ... i otwórz oczy:
money.pl:
Emerytura z ZUS-u dla dzisiejszych pracowników będzie wypłacona ze składek ich dzieci. Jej wysokość nie będzie wynikać z zarządzania naszymi składkami, bo tak naprawdę kapitał przyszłych emerytów to tylko zapis księgowy. Środki zgromadzone w ZUS waloryzowane są raz do roku o wskaźnik oparty na indeksie cen i usług konsumpcyjnych (inflacja) oraz przyroście sumy składki emerytalnej, jakie zbiera ZUS.

Nie płać ZUS-u! ...Jako przedsiębiorca możesz legalnie wyrejestrować się z ZUS www.dezi.pl

 

Marketing internetowy - zarabiaj w sieci z dezi.pl !

Witam Was serdecznie drodzy Koordynatorzy oraz Klienci,
(pisze również do Was, bo dlaczego mielibyście nie skorzystać?)
(do odebrania jest mały prezent na dole tego maila)

Wszystkie działania jakie podjąłem do tej pory promując nasze usługi Consultingowe mówią mi że  najskuteczniejszą formą działań jest Internet.
No cóż, nie da się ukryć tego stwierdzenia...
Naiwni sądzą ze w MLM da się zarobić duże pieniądze, bez żadnego lub z minimalnym zaangażowaniem, a także bez potrzeby uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności komunikacji, oraz skutecznego prezentowania oferty.
-Jacek Dudzic- "As Marketingu"

Od kwietnia 23009 uskuteczniałem różne sposoby zdobycia Klientów ... włączyłem nawet w działania dużą firmę callcenter z Warszawy i 90% skutecznych kontaktów z partnerami i klientami zakończonych podpisaniem stosownych umów zdobyłem i tak w internecie.
Wyczuwamy wszyscy intuicyjnie, że w przyszłosci spora częśc biznesu przeniesie się na platformy WWW.
Mówią o tym cały czas statystyki i wszystko z czym sie stykamy na codzień.
"Postrzeganie i skutecznosc reklamy w internecie" - tutaj obszerna praca magisterska Rafała Janika.

Obiecany prezent:
W tym newsletterze przesyłam kilka e-booków, które mówią o Tym jak zaistnieć w sieci.
kliknij i ściągnij e-boki: https://www.dezi.pl/pdf/sila-internetu.zip
Mają one być zachętą do tego typu lektury i działań potrzebnych aby odnieść sukces w MLM w marketingu internetowym.
serdecznie polecam!

i żeby nie było tak zbyt poważnie to tu znajdziecie coś  dla rozrywki:
https://www.dezi.pl/pdf/odwaznie-o-seksie.zip ... tylko dla dorosłych ;-))

 

Polecam się nieco doedukować i koniecznie uśmiechnąć jednocześnie :-).

Ale... ostrzegam każdego z Was i pouczam o tym co idzie, ...a w co mało kto wierzy,

 

ZUS PL padnie!!! - to kwestia czasu.

Zabezpieczmy się na miarę naszych możliwości.

https://www.youtube.com/watch?v=N4r2ba83MfE

https://korwin-mikke.pl/wideo/pokaz/fundusz_emerytalny_w_polsce_nie_istnieje/228

 

 

NIE KORZYSTAJ Z ZUS-u ... NIE MA TAKIEGO PRZYMUSU !!!


Kto nie czytał ostatniej Gazety Prawnej 27/11 temu polecam artykuł: "Kuszenie Polaków ..." proszę się skupić na komentarzach do artykułu:

https://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/374221,kuszenie_polakow_zagraniczna_emerytura.html


Czy "Uciekinierzy z ZUS" zob:Uciekinierzy z ZUS gazeta WPROST: jest artykułem rzetelnym ?*
to najnowszy artykuł na temat Optymalizacji kosztów ZUS jaki ukazał sie w mediach  (ukazał się 13 grudnia 2009) tutaj pełna wersja artykułu
Polecam również zapoznanie się z wywiadem, którego niedawno dla Onet.pl udzielił Ireneusz Klader, prezes spółki Optigen - zobacz.

Wielka ucieczka z ZUS
Polak potrafi
wiele artykułów w wyborczej na temat ZUS: https://tematy.wyborcza.pl/Z/2033,ZUS

 

Okradamy własne dzieci. W ZUS od dawna nie ma pieniędzy !
artykuł: Maryla Pawlak-Żalikowska


Cały dowcip polega na tym, że nie wiadomo, czy po kolejnych wyborach minister Rostowski będzie nadal ministrem. Czyli dziś zaciąga on zobowiązania w imieniu naszych dzieci i... swego następcy - mówi Robert Gwiazdowski, ekspert Centrum im. Adama Smitha:

Niestety, w tym przypadku rzecz polega na tym, że my dzieciom ze świnki zabieramy, ale mówimy im: sami musicie sobie włożyć tam tyle, ile brakuje
.
[..]
Robert Gwiazdowski: W ZUS od dawna nie ma pieniędzy. Kiedyś były, ale pan minister Sekuła wyciągnął z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych to, co się dało, do budżetu. I tak już jest od wielu lat.
[..]
Skoro grozi nam, że FRD może zniknąć, to gdzie szukać zabezpieczenia emerytury? Dla coraz większej liczby ludzi ZUS nie jest już jedyną szansą na zabezpieczenie na starość, a OFE nie ma dobrej opinii.

– Trudno to ocenić, bo dziś tykają pod nami bardzo różne bomby. Jest 5 miliardów, które od podatników, przedsiębiorców przez ZUS przeszło do OFE. OFE kupiły za jakieś sto miliardów złotych obligacje skarbu państwa, a skarb państwa pieniądze oddał do ZUS, licząc na to, że w przyszłości my zapłacimy podatki, z których wykupi te obligacje i pieniądze będą mogły trafić też z OFE do emerytów. Skomplikowane, a w dodatku wszystko to dzieje się w jednej kieszeni: skarbu państwa.

Dalej. 70 procent tego, co jest w OFE, jest w kieszeni podatników w postaci obligacji skarbu państwa, czyli zobowiązania się ministra finansów, że nałoży na podatników podatki, z których wykupi te papiery. To jest paranoiczna sytuacja.
Proszę też zwrócić uwagę, że tyka dodatkowa bomba. Komisja Europejska zaskarżyła Polskę do Trybunału Sprawiedliwości, żądając zniesienia dla OFE limitu inwestycji zagranicznych. Co będzie oznaczało, że OFE już nie będą musiały kupować obligacji rządu polskiego. Będziemy wtedy mieli do czynienia z sytuacją, że OFE naprawdę będą decydowały o budżecie.

Dlaczego?

– Bo dziś wykupują obligacje skarbu państwa, bo mają ustawowe ograniczenia na inwestycje. Jak ich nie będą miały, to za następne 10 lat pieniądze zgromadzone przez OFE – czyli w 14 prywatnych instytucjach – będą większe niż budżet państwa. Cały czas twierdzę więc, że twórcy reformy emerytalnej przygotowali nam katastrofę. Bo jeżeli Europejski Trybunał Sprawiedliwości nakaże zniesienie limitów, a my zachowamy obowiązek odprowadzania pieniędzy do OFE, to za 10 lat minister finansów będzie chodził po prośbie do prezesów OFE.

czytaj więcej na: https://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091003/OBSERWATOR/315539536

 


jaka konkluzja po przeczytaniu?
Moja jest taka: Czas nie ubłaganie ucieka, jeszcze nie tak dawno był rok 1999...prawda?
tak nie dawno.....dziesieć lat umknęło nawet nie wiedomo kiedy...
sądzę że następne 10...20... minie tak samo szybko...jak nie szybciej...
Co nas czeka?
Ja jestem hazardzistą z natury...ale planuję na ile to możliwe...
Zaplanuj więc samemu...tu jedna z najleprzych ofert z jakimi się spotkałem:

Witaj

Ludzie, którzy już widzieli to nagranie:

...są w szoku. Nikt im wcześniej nie powiedział, że spełnianie marzeń może być takie proste i szybkie.
Wideo to pokazuje, jak można zoptymalizować swoje życie i spełniać marzenia już teraz lub w ciągu
najbliższych kilku miesięcy, zamiast czekać na ich spełnienie przez wiele lat (i może się nie doczekać).

To wideo wprowadzi Cię w temat, którym intensywnie zajmuję się od kilku miesięcy: https://www.optymalizator-zycia.pl/aff/dezi/trening/

Owocnego oglądania!


O ile dorównasz Pani Henryce obojętnie czy prowadząc działalność gospodarczą czy pracując na etacie masz szanse na 1000 zł emerytury !!!
Pani Henryka ma w sumie 39 lat pracy (35 lat okresów składkowych i 4 lata okresów nieskładkowych). Zarabiała mniej, niż wynosiło ówczesne przeciętne wynagrodzenie. Jej wskaźnik podstawy wymiaru to 68,64 proc. Przeszła na emeryturę w 2005 r. Wysokość kwoty bazowej w tym czasie - 1903,03 zł. Dlatego podstawa wymiaru dla pani Henryki wyniesie: 68,64 proc. x 1903,03 zł = 1306,24 zł.
Prognozuje się, że emerytury stanowić będą ok.:
  • 44,3% byłego wynagrodzenia - w przypadku kobiet;
  • 56,3% byłego wynagrodzenia - w przypadku mężczyzn;

Teraz obliczamy emeryturę:

24 proc. ówczesnej kwoty bazowej = 24 proc. x 1903,03 zł = 456,73 zł

35 lat (420 miesięcy) x 1,3 proc. x 1306,24 zł = 594,34 zł

4 lata (48 miesięcy) x 0,7 proc. x 1306,24 zł = 36,57 zł

W sumie: 456,73 zł + 594,34 zł + 36,57 zł = 1087,64 zł

I taką emeryturę wyliczył ZUS pani Henryce.
Emerytura Twoja będzie wystarczała albo na mieszkanie albo na jedzenie...zapomnij o wczasach, prezentach dla najbliższych i Twoim ulubionym hobby...i o leczeniu też!
Emerytura przyznana osobie urodzonej po 31 grudnia 1948 r. będzie wynosiła:

** w 2009 r. - 80 proc. emerytury obliczonej na zasadach dotychczasowych oraz 20 proc. emerytury obliczonej na nowych zasadach;

** w 2010 r. - odpowiednio 70 i 30 proc.

** w 2011 r. - 55 proc. dotychczasowej i 45 proc. nowej,

** w 2012 r. - 35 proc. dotychczasowej i 65 proc. nowej,

** w 2013 r. - 20 proc. dotychczasowej i 80 proc. nowej.

Uwaga!
Od 2014 r. emerytura będzie już w 100 proc. liczona na podstawie składek zgromadzonych na indywidualnych kontach emerytalnych w ZUS.
Pełny tekst o przyszłych emeryturach na stronie zobacz na: Gazeta Wyborcza.pl
Przed tragicznymi konsekwencjami zystemu ZUS może uchronić Cię tylko Twoja DARMOWA prywatna Emerytura
Klienci prowadzący działalność gosp. najcześciej pytają o Zabezpieczenie zdrowotne dla Pracowników zatrudnionych w Anglii
Po 1 maja 2004 jako obywatele Unii Europejskiej mamy możliwość korzystania z dobrodziejstw angielskiej służby zdrowia na równi z obywatelami Wielkiej Brytanii. Z tego prawa korzystać mogą [...]... czytaj wiecej

Tylko teraz domeny za 0 zł!

Drodzy koordynatorzy i klienci Optigen
Byłem wczoraj w Rzeszowie w naszej firmie Optigen :-)
M. in. zadałem takie pytanie: Kto odnosi największe sukcesy w promocji produktu "firma w Polsce- praca w UK"?
Wiecie co mi wszyscy odpowiedzieli?
1. największe dochody mają biura księgowe i Ci którzy prowadza sprzedaż tzw łączoną czyli "Optigen" przy okazji innego produktu
2. Największe, spektakularne wręcz wyniki w ostatnich miesiącach zrobiły te osoby które wypromowały w sieci swoją stronę w Internecie (szczególnie po artykułach w gazetach, w telewizji oraz w Internecie) - efekt? - infolinia Optigen przez 3 tyg oblężona i setki nowych  Klientów i Koordynatorów..

Jest taki przypływ w życiu człowieka,

Który, jeśli jest wykorzystany, prowadzi do fortuny;

Przegapiony, sprawia, że cała podróż naszego życia

Wiedzie przez płycizny i niedole.

-William Shakespeare–

[…] Należy zatem podkreślić, że do stworzenia nowej wizji potrzebna jest odwaga. Obawa przed niepowodzeniem jest dla wielu ludzi przeszkodą nie do pokonania, uniemożliwiającą wkroczenie w nieznaną przyszłość, bez względu na to, jak pasjonująca i zachęcająca im się ona wydaje.

Kliknij i przeczytaj  : Wszystko o emeryturach z ZUS

Już za sześć miesięcy na emeryturę zaczniemy przechodzić według nowych zasad. Jakie czekają nas zmiany? Czy nowe emerytury będą lepsze od obecnych?

Przeczytaj  : ZUS chce prowizji od nowych emerytur -  Zakład tłumaczy, że potrzebuje więcej pieniędzy na budowę systemu informatycznego oraz naliczanie nowych emerytur - pisze "Parkiet"

Człowiek osiągnął sukces,

jeśli wstaje rano i kładzie się spać

wieczorem, a w międzyczasie robi to,

co chce robić.

-Bob Dylan-

[…] Zadanie umysłowe jest pokrewne zadaniu fizycznemu. Jednak myślenie o robieniu czegoś i w końcu zrobienie tego są dwiema różnymi rzeczami. Ta ostatnia wymaga wysiłku. Dlaczego? Z nie mniej ważnego powodu, jakim jest samo życie; życie żeby coś znaczyło, musi zostać przeżyte – z entuzjazmem, gorliwością i z pozytywnym poczuciem antycypacji*.[…]

 

Dla większości życie jest poszukiwaniem

Zwykłej szarej koperty,

do której sami chcą się włożyć.

-Clifton Fadiman-

CO ROBISZ NAJLEPIEJ?

Czy nigdy nie czułeś, że twoje możliwości nie są w pełni wykorzystane, że masz daleko więcej do zaproponowania niż kiedykolwiek od ciebie żądano albo sam żądałeś od siebie ? Co z tymi predyspozycjami i talentami, które zostały zaprzepaszczone albo których nie ujawniłeś i o których nie wspomniałeś w rozmowach, być może dlatego, iż uważałeś że było dla ciebie bezpieczniej ?

Dick Lider twierdzi: „największym problemem, przed którym stoją obecnie amerykańscy pracownicy nie jest <>, lecz <> To rezultat ogromnego niewykorzystania wszystkich możliwości poszczególnych ludzi.

Co jest przyczyna tego zjawiska? Podstawowym powodem jest strach przed ryzykiem. Chociaż jesteśmy członkami narodu szczycącego się pewną grupa rodaków, którzy maja na koncie znaczne osiągnięcia, wielu z nas wybiera iluzję bezpieczeństwa. Wynikiem takiej postawy jest niszczenie duszy. Ci, którzy czerpią przyjemność z życia, są gotowi ponieść ryzyko sprawdzenia swych umiejętności i talentów podczas przeciwności.

Rozdział talentów na tym świecie nie powinien być naszym zmartwieniem.

Naszym obowiązkiem jest wziąć talenty, które w sobie nosimy,

i żarliwie je wykorzystywać w zdobywaniu jak najwyższych osiągnięć.

-Alan Loy McGinnis-

 

Przez chwilę zastanów się nad poniższymi pytaniami:

- Z jakim nastawieniem chciałbyś się budzić?

- Jakich uczuć chciałbyś doznawać przed pójściem spać?

- Gdybyś był u kresu swoich dni, co powiedziałbyś ludziom o sobie?

- Co chcesz by twoje życie znaczyło lub przedstawiało?

Nie ważne jak odpowiesz na te pytania, jestem pewien, że nie czytałbyś tej książki dalej bez podstawowego, prawdziwego założenia dotyczącego twojej osoby, mówiąc krótko chcesz kochać życie.

Oznacza to, że chcesz doświadczać życia, być tym, kim chcesz być, mieć nadzieję i bez pośpiechu wypełnić swoją misję. Mówiąc inaczej, twój związek z życiem przypomina twoje relacje z osobami, które są ci bliskie i które kochasz. Przynoszą ci wiele radości i odrobinę smutku, ale pozostają, ale pozostają, bez wątpienia, osobami bardzo ci drogimi.

 

Kochanie życia i unikanie ryzyka nawzajem się wykluczają, Gra, jaką jest życie. Musi zostać rozegrana. Wszyscy aktywni uczestnicy zwyciężą, chociaż sam wynik nie jest istotny. Liczy się tylko pewien poziom zaangażowania. Kibice, którzy pozostają na uboczu nie ponosząc ryzyka, żywiła się tylko fantazjami. Dla nich gra szybko się kończy.

 

Zabawne, że ilekroć zgadzasz się przyjąć

tylko to, co najlepsze, często to dostajesz.

-W. Somerset Maugham-

*Antycypacja - proces przewidywania nadchodzących zdarzeń i ukierunkowywania własnej aktywności w zgodzie z tymi przewidywaniami.

 

Na koniec moje prywatne przemyslenia:

"Działanie zawsze wygrywa z brakiem działania". Ludzie bogaci zaczynają działać. Wierzą że gdy już znajdą sie w grze, beda w stanie podjąć trafne decyzje w danej chwili, zrobić poprawki i ustawić odpowiednio żagle w drodze. Ludzie biedni nie mają do siebie zaufania i nie wierzą w swoje możliwości, więc sądzą, że muszą wszystko wiedzieć z wyprzedzeniem, a to jest praktycznie niemożliwe. Tymczasem nie robia nic! W końcu ludzie bogaci, mający pozytywne nastawienie - zaczynają działać i zwykle wygrywają.
ZAPŁAĆ Z GÓRY, POTEM OCZEKUJ NAGRODY!"
-Bryan Tracy-

Bardzo ciesze się że mogę z Toba współpracować, że jesteś wśród "moich" Koordynatorów.
Jak ponieść porażkę?
"Czy chcesz ponieść porażkę?
Oczywiście, że nie, ale jeśli będziesz postępować jak człowiek przegrany to staniesz się nim.
Zwieszaj głowę, nie patrz ludziom w oczy, nadmiernie przepraszaj, zdradzaj całkowity brak pewności siebie, uśmiechaj się nerwowo i zarzynaj każdy dowcip.
Pij zbyt wiele, pal bez przerwy, ubieraj się niechlujnie, opowiadaj wszystkim, że masz kiepski dzień i przydarza ci się wszystko, co najgorsze.
Obnoś się z brudnymi zębami i włosami, a także nie myj się zbyt często.
Poddaj się po pierwszej nieudanej próbie, spędzaj całe dnie na przerzucaniu papierów albo bezsensownym objeżdżaniu okolicy.
Nie prowadź prawidłowej księgowości, podawaj sflaczałą rękę i nie odpowiadaj energicznym uściskiem.
Trać energie na niedochodowe zajęcia. Całe wieczory siedź przed telewizorem i kładź się późno spać.
Nigdy nie organizuj sobie czasu, abyś, gdy już w końcu weźmiesz się do pracy, latał w kółko jak kot z pęcherzem.
Nigdy od nikogo nie przyjmuj porad.
Postępuj jak człowiek przegrany, a pewne jak w banku, że nim się staniesz.
Czy rzeczywiście ktoś mógłby w ten sposób postępować? Wierz mi, że tak. Znam ludzi, którzy dzień po dniu zastanawiających się, dlaczego jeszcze nie osiągnęli sukcesu. Uważają oni, że wszystko robią prawidłowo/…/ i teraz siedzą spokojnie czekając, aż nadejdzie obiecany sukces. Kiedy w końcu dociera do nich, że sukces sam nie przyjdzie, rezygnują i biorą się do szukania innej cudownej okazji, która zapewni im pieniądze"
-John Bremner-

Z wyrazami szacunku dla wszystkich moich Koordynatorów z którymi mam przyjemność współpracować pozdrawiam i życzę refleksji, przemyśleń i realizacji planów.
Tagi:mały zus, sus w anglii, nie zus, newsletter, nowosci zus, jak nie płacić zus, optymalizacja zus, zus za granicą
 
***GETRESPONSEBLOCK2***