... aby natychmiast otrzymać materiały wpisz się na listę

Zmniejsz koszty firmy i przenieś ją do Anglii!

Dzięki rabatom (abonament 0 zł) Twoja szczędność roczna będzie wynosić 16 200zł!

Nie licz na emeryturę z ZUS. Sam zadbaj o swoją przyszłość!

Dzięki rabatom (abonament 0 zł) Twoja szczędność roczna będzie wynosić 16 200zł!

Newsletter

Aby natychmiast otrzymać materiały dot. optymalizacji podaj swój mail i imię.

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?


A A A


mały zus - niski zus tylko z DEZI.PL

Składki ZUS cały czas rosną.
Dzięki nam uwolnisz ponad 16 000 zł na rozwój firmy, potrzeby własne lub inwestycje

Dzięki nam możesz optymalnie zarzadzać kosztami
ubezpieczeń społecznych w swojej firmie.

O mnie

 

Witam Cię serdecznie

Nazywam się Paweł Kurnik, jestem prezesem Advice & Consulting DEZI Ltd.

W latach szkolnych zdobyłem mistrzostwo Krakowa w pływaniu (KS Korona Kraków), trenowałem lekkoatletykę  w Szkole Sportowej nr 61 w Krakowie zdobywając medale dwukrotnie na Mistrzostwach Polski Szkół Sportowych w sprincie i w skoku w dal. Obecnie  posiadam czarny pas w AIKIDO ( trenuję w KSA Kraków).

W 1991 roku mając 21 lat założyłem swoją pierwszą działalność gospodarczą, bo nie chciałem pracować na etacie, ciężko mi było poddać się rygorom pracy za wynagrodzeniem, wykonywania Czyichś poleceń...(nie zgadzało sie to z moją buntowniczą naturą). W mojej karierze znalazłoby się kilka klęsk...(a kto ich nie miał), ale również było parę spektakularnych wyników. Byłem handlowcem, sprzedawałem nieruchomości, ubezpieczenia (drugie miejsce „Najlepszy agent w Polsce” za rok 2000 i 2001 Gerling Polska), miałem również swoja firmę remontową, miałem 5 biur kredytowych w Krakowie, Wieliczce, Skawinie. ...Nigdy nie pałałem miłością do podatków i ZUS-u... I z tego niezadowoloenia, w oparciu o własne doświadczenie,  powstał nowy projekt OPTYMALIZACJI KOSZTÓW BIZNESOWYCH.

www.dezi.pl powstała w 2005 roku pod hasłem „ Wolna Przedsiębiorczość dla Każdego” – ideą była stworzenie systemu partnerskiego w oparciu o karty kredytowe Banku Millenium i ich promocja. W tym czasie również powstał projekt CEWEPE w oparciu o umowę handlową na wyłączność na Polskę z chińską firmą  produkującą pojazdy elektryczne.

 

Dziękuję Ci za odwiedzenie tej strony internetowej.

Mam nadzieje że zawarte tutaj informacje pozwolą wdrożyć w Twojej firmie unikalne i efektywne rozwiązania optymalizacji kosztów..

 

Paweł Kurnik

tel: 501545919

mail: biuro@dezi.pl

Tagi:skladki zus, zus stawki, działalność gospodarcza, świadczenia zus, zus formularze, zus wysokość składek, zasiłki zus, wskaźniki zus, mały zus, maly zus, niski zus, niższy zus, nizszy zus, optymalizacja składek, emerytura, umowa o prace
 
***GETRESPONSEBLOCK2***